Hasan Bey Ürün Danışmanı Hasan Bey
0538 3328085
İletişim Bilgilerini Görüntüle
MAKİNELER (ÜRÜNLER)
Bahçe Grubu Tarım Makinaları Hasat Makinaları ve Aletleri Ceviz Soyma, Meyve Presleme ve Salça Makineleri ÇAPA VE ÇEŞİTLİ EL ALETLERİ Diğer Yedek Parça ve Aksesuar
İyi makine iyi servis

Bodur Bahçe ve Bağ İçin Sıra Altı Ot Biçme Makinası

Bodur Bahçe ve Bağ İçin Sıra Altı Ot Biçme Makinası

Çapalama yapmak istemiyorsanız yabancı ot mücadelesini ot ilacı kullanmadan ve insan gücü olmadan, traktörden inmeden keyifle yapın.

Kadıoğlu AE1 özellikle bodur bahçe, kivi ve bağlar için oldukça ideal bir ot biçme makinasıdır. Zemine yakın ayarda çalışıldığında otu toprağı ortaya çıkaracak kadar etkili kesen bir sistemdir. Ort. 1100 devir/dakika hızla biçme yapar.

Dikey Kesim Yapan Yumuşak Polietilen Misinalar...

Bu tip kesim sistemi dikey eksenli kesim yaptığı için ağaç gövdesinin hemen yanından otu dahi etkili bir biçimde keser ve ağaç gövdesine asla zarar vermez.

Olası Kazalara Hazır

Metal aksam ana şasiye yaylı menteşe sistemiyle bağlanmıştır. Kesici misinalar dikey eksenli döndüğü için ağaç gövdesine değdiğinde esneyerek açılır ve ağaçlara asla zarar vermez. Bu sistem otu zemine yatırıp yerde üzerine çarparak kesim yapar. Tertemiz zemin elde edilir.

Sağlam Şasi, Hidrolik Çalışma

Ot biçme kafasını çalıştıran tek güç traktör hidrolik pompası ve yağıdır. Hidrolik sistem zorlanmadığı için kolay kolay yorulmaz ve arıza yapmaz.

Kolay Misina Değiştirme, Ekonomik Misinalar

Tüm misinalar tek bir anahtar yardımıyla rahatlıkla yenisiyle değiştirilebilir. Polietilen misinalar zeytin eleme makinalarında ve farklı pek çok sektörde kullanılan herkes tarafından rahatlıkla ulaşabilen ekonomik misinalardır. Yumuşak ancak aşınma ve kopma direnci yüksektir, ağaçlara asla zarar vermez.


Teknik Detaylar
ÖzellikDeğer
Menşei Türkiye
Marka Kadıoğlu
Enerji Kaynağı Traktör Hidrolik Çıkışı
Güç İsteği Min 30 bg Traktör
Ot Biçme Genişliği 60-130 cm
Traktör Ortasından Sağa Uzunluk 130 - 220 cm (Bilgi Alınız)

Yetkilimiz Hasan Bey bu ürünle alakalı sorularınızı yanıtlıyor.

Telefon0538 3328085 Emailhasan@kadmec.com
Bağ Ve Bahçeler Için Sira Alti Çözümleri

Aşağıdaki Bahçelere Yönelik Makinalarımızı Inceleyin

Tüm hakları saklıdır 2019 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.