Hasan Bey Ürün Danışmanı Hasan Bey
0538 3328085
İletişim Bilgilerini Görüntüle
MAKİNELER (ÜRÜNLER)
Bahçe Grubu Tarım Makinaları Hasat Makinaları ve Aletleri Ceviz Soyma, Meyve Presleme ve Salça Makineleri ÇAPA VE ÇEŞİTLİ EL ALETLERİ Diğer Yedek Parça ve Aksesuar
İyi makine iyi servis

Casotti - Doctor FLY Zeytin Sineği İlacı Atma Makineleri

Casotti - Doctor FLY Zeytin Sineği İlacı Atma Makineleri

Son yıllarda pazara zeytin sineği ile organik mücadele için yeni pestisitler girdi. Bu yeni ve zeytin sineğiyle en etkili mücadele yöntemini doğru uygulayabilmek için her ağaca uygun dozajda uygulama yapmak gerekli. Bunun için de her ağaca 20 - 33 ML gibi oldukça az miktarda ilaç atacak hassas bir ilaçlama makinesine ihtiyaç var. (10 dönüme ortalama 5 litre)

Cassotti'nin Doctor FLY serisi ilaçlama makineleri bu ihtiyacı karşılayacak profesyonel ilaçlama makineleridir. Manuel olarak kumanda edilen modelleri olduğu gibi her 5 - 6 ağaçtan birine atabilen programlanabilir özelliği olan gelişmiş modelleri de mevcuttur. Doctor FLY serisi ilaç atma makineleri orta - büyük ölçekli zeytinliklerin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.

Kullanılabilecek ilaçlar (Ziraat Mühendisi'nize danışınız.) Dow AgroSciences - (Success) (Spintor®Fly) (Tracer®Fly)

MODELLER VE AKSESUARLAR

1) Family30

Aile modeli olarak adlandırılan Family30 modeli orta ölçekli işletmelerin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Traktör 3 askı koluna bağlanarak kullanılır. Tek seferde atılacak ilaç miktarı ayarlanabilir. Oldukça hassas atım sağlar. 25 litre tank tek seferde 50 dönüm yere ilaç atabilecek yeterliliktedir.

2) Doctor Fly 120

Traktör 3 askı koluna bağlanarak çalıştırılan modelin "Komandante" kontrol ünitesi sayesinde zamanlayıcı programlanabilir özelliği vardır. Oldukça hassas atım sağlar. 120 litre tank tek seferde 240 dönüm yere ilaç atabilecek yeterliliktedir.

3) Doctor Fly 120

Şarjlı sırt tulumbası modeli insan gücüyle taşınan yarı-otomatik bir modeldir. Küçük ölçekli zeytinlikler için idealdir. 12 litrelik tank tek seferde 20 dönüm alanda ilaçlama sağlamak için yeterlidir.

4) Doctor Fly 25 (Paslanmaz Çelik Model)

Traktör 3 askı koluna bağlanarak çalıştırılan modelin "Komandante" kontrol ünitesi sayesinde zamanlayıcı programlanabilir özelliği vardır. Oldukça hassas atım sağlar. 25 litre tank tek seferde 50 dönüm yere ilaç atabilecek yeterliliktedir.

4) Casotti İlaçlama Başlıkları İçin Fotosel Aksesuarı
(Ağacı geçince otomatik durma ve çalışma özelliği)

Aquilotto Pioppo ya da Aquilotto fotoseller dağınık ağaçlar, genç düzenli ağaçlar ya da asırlık ağaçlar farketmeksizin tam verimle çalışırlar. İhtiyaca göre farklı modelleri mevcuttur.


Yetkilimiz Hasan Bey bu ürünle alakalı sorularınızı yanıtlıyor.

Telefon0538 3328085 Emailhasan@kadmec.com
Ilaçlama Makineleri

Aşağıdaki Bahçelere Yönelik Makinalarımızı Inceleyin

Tüm hakları saklıdır 2019 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.